II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II
08.05.2017 | II Bieg Kazimierski w Kazimierzu Dolnym ku czci Jana Pawła II

Ostatnie dni zapisów online na drugi Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II! Zarejestruj się już dziś, by 14 maja przebiec malowniczą, atestowaną przez PZLA trasę na dystansie 10 km w Kazimierzu Dolnym. W pierwszej edycji wydarzenie przyciągnęło uwagę blisko 550 biegaczy.

Dlaczego warto startować w II Biegu Kazimierskim im. Jana Pawła II?
Ponieważ pierwsza edycja wyszła kapitalnie. Mogliśmy poczuć lokalny klimat, a samo wydarzenie było nie tylko eventem sportowym, ale też dało nam możliwość odpoczynku od codzienności, spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w miasteczku biegacza w samym sercu Kazimierza Dolnego.
Wydarzenie jest pierwszym biegiem triady „Biegaj’MY z DEM’a”, z którą podróż będziemy kontynuować 25 czerwca br. podczas III Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego i 3 września br. w trakcie Skierniewickiego Biegu im. Edmunda Jaworskiego, a potem 23 września br. wystartujemy w II Biegu na Kopiec Powstania Warszawskiego.
Pilotem trasy jest znany Reprezentant Orłów Kazimierza Górskiego, Grzegorz Lato.
W trakcie wydarzenia prowadzona będzie licytacja koszulki z podpisami Orłów Górskiego na rzecz małego Frania – walczącego o zdrowie i życie Syna Strażaka z Kazimierza Dolnego.
TRASA BIEGU
Zachęcamy do zapoznania się z trasą biegu. Przygotujcie się na podbiegi i zbiegi, które są wizytówką imprezy i w pierwszej edycji dały ogromną satysfakcję wszystkim startującym.


BIURO ZAWODÓW, REJESTRACJA ONLINE I STACJONARNA, DEPOZYT
Rejestracja z opłatami online dostępna do 11 maja 23:59 pod  linkiem: Rejestracja online

Biuro Zawodów
Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki
ul. Lubelska 12, 24-120 Kazimierz Dolny

Zapraszamy na oficjalną stronę Biegu biegkazimierzdolny.pl

reklama
reklama